Wszystko jest trudne zanim zaczniesz

Pierwsze spotkanie już za nami

Zorganizowaliśmy nasze spotkania. Będziemy dyskutować o filmach, filmikach i bardzo róznych formach filmowychi wideo. Będziemy pracować w grupach nad pomysłami, które wspólnie przedyskutujemy. Obejrzymy produkcje, które zadziwiają, konsternują, bulwersują, dają do myślenia. Nauczymy się od siebie nawzajem różnych sztuczek i trików.

Każdy może dołaczyć. Trzeba mieć tylko otwartą głowę na pomysły i współpracę. Będziemy podejmować wyzwania festiwali filmów krótkich, dokumentalych i znajdziecie nasze produkcje na youtube i vimeo. Zajrzyj na stronę notatek najbliższego spotkania, może to też dla ciebie?

Next

Przed każdym początkiem dobrze jest porozmawiać

Dyskusja i wymiana doświadczeń.

Spotykamy się w jednym celu. Chcemy być lepsi w tym co robimy. Bezcenne wskazówki tkwią we wspólnym oglądaniu i rozmowie. Jak osiągnąć takie światło, jak powstał ten efekt, skąd jest ta muzyka, skąd miałeś kasę na ten film. Przyjdź - dowiesz się. Chętnie podzielimy się wiedzą, której nie ma w podręcznikach.

Next

Konkursy 2015

Wyzwania dopingują, motywują i jednoczą

Tworzymy listę konkursów z całego świata, w których weźmiemy udział. Forma dowolna, temat do wybrania. Pracujemy w zespołach nad konkretnym zadaniem. Doświadczenie i świeżość spojrzenia to nasze atuty

Next

Wyobraźnia jest początkiem tworzenia.

Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz.
George Bernard Shaw

Zadzwoń: +48 602-218-851, napisz: boryskozielski@otworzsie.org.pl