O Fundacji

Fundacja "Otwórz się" tworzy takie warunki, które pozwalają na otwieranie się ludzi i grup społecznych, lokalnych społeczności i organizacji w różnych aspektach życia, co prowadzi do rozwoju, wzrostu świadomości, zrozumienia, przyjaźni i dobra.

Kontakt
Napisz do nas

Dotacje

Dane do wpłat

Po otwarciu strony banku i zalogowaniu proszę przekopiować poniższe informacje w odpowiednie pola

Nazwa konta: Fundacja "Otwórz się"

Numer konta: 82 1140 2004 0000 3602 7669 8174

Bardzo prosimy o wpisanie w tytule wpłaty "Darowizna na cele statutowe", można też dopisać, którego działania dotyczy wpłata.

Pomóż nam realizować nasze cele statutowe.

Nasza fundacja jest organizacją typu non-profit, co oznacza, że nie jest stworzona w celu generowania zysku. Wszystkie przychody przeznaczamy na działalność statutową. Prowadzimy odpłatną i nieodpłatną działalność statutową a projekty możemy realizować dzięki ofiarodawcom, którym podoba się to co robimy.

Prowadzimy wiele otwartych działań, których efekty dostępne są bezpłatnie poprzez internet. Organizujemy koncerty promując aktywność młodych twórców, umożliwiając im kontakt z publicznością. Wspieramy grupę artystów Studia Accantus, młodzież podczas zajęć Otwartego Studia Form Filmowych, aktorów Studia Aktorskiej Interpretacji Literatury. Wspoółpracujemy ze Stowarzyszeniem Wikimedia Polska, jesteśmy członkiem Koalicji Otwartej Edukacji. Pomagamy polonii utrzymać kontakt z Polską. Integrujemy środowiska młodzieży o wspólnych zainteresowaniach. Produkujemy audycje radiowe w formie podkastów. Pozostałe informacje o naszych działaniach znajdują się na blogu.